Hoşgeldiniz  

Dünyanın En Pahalı 5 Askeri Araçı

Huseyin Birsin | 20 Mart 2014 | Teknoloji

Dünyanın En Pahalı Askeri AracıDünyanın En Pahalı 5 Askeri Araçı

Ekonomi o yolu ile tüm akıllıca HarCaMaK hükümet için güven çünkü sizin kendi geliri var. Aksi takdirde, dışarı gidebilir ve sen, sadece, istediğiniz veya benzeri bir Kamyonetin gerekmez bazı deli tuhaf otomobil satın alın.

Bu hükümet hiç araç herhangi bir tür üzerine önce, onların da bol miktarda para harcamış gibi değil.

İşte dünyanın en pahalı askeri araçları:

Iowa Class Battleship

BattleshipfiringIowa Sınıf 4 savaş gemileri savaş gemileri 1939 1942 yılları arasında inşa edildi ve. Bu gemi Amerika Birleşik Devletleri Hükümeti tarafından 1939 yılında bu faaliyet gösterecek ve Dünya Savaşı sırasında Pasifik toplu kontrolü hızlı taşıyıcı görev güçlerinin eşlik gemi olması emredildi. Orjinal sıralamaya 6 gemiler için yer ama, para, metal dev bir atık ve adam saat, iki tamamlanmadan önce iptal edildi ve çöpe. -Out-of-Bu Goliath darbe-su anlamına makineleri 22 Şubat, 1943 nerede yüzyılın sonuna kadar, olduğumuzu your-ass Mart ayında emekli etkileyici bir başladı devreye 2006 yılının servisten. Biz gemi yapımı için şu anda kesin bir fiyat bulamadık, bir zaman Coca-Cola nikel, ekmek ve bir Kuruş maliyet amcan YOKUŞ yukarı her iki okula, Consumerist bununla enflasyon çarpanlarına, Tahminler Her bir geminin mal olacak yaklaşık 1,8 milyar 5 kilometre yürüdü yönde dolar.Bu 7,4 milyar dolarlık Mahallesi’nde Kabaca dört gemiler için toplam maliyeti yapar. O yerde geçirdi olabilirdi Karşılığı oldu. Özellikle, Playboy güncellenmiştir. Çünkü yeterli olacağını Karşılığı yeterli (ile Vazelin için üzerinde solda) ABD’de her erkek dergisi Playboy için 4 yıllık abonelik vermek.

Seferi savaş tankı

EFTHerhangi bir John McCain ve Barack Obama arasında ABD Başkanlık tartışmaları izlemek mi? Zaman savunma harcamaları ile ilgili sorular, sen McCain bu vergi mükelleflerinin milyarlarca dolar maliyet olarak bir amfibi araç programı hakkında konuşmak Hatırlıyor musunuz? Karşılamak Seferi savaş aracı veya EFV. Planlama ve Vizyon bu araç için 1970’lerde başladı ve bu gün devam ediyor. EFV bir plajda bir alüminyum gövde, amphibiously faaliyet için tasarlanmış OKYANUS arazi ile bir Paletli araç, 3 bir mürettebat 17 taşıma kapasitesi ile seyahat ve ve devam. Ekipman bu muhteşem parça için şimdi olarak artan durur yaklaşık her yıl ve Bütçe 15,9 milyar dolar . Catch? Bu gelişme için. Prototip. Aslında, ABD Deniz Piyadeleri sadece geri üreticiye, prototiplerin oğlu toplu gönderilen Aslında onlar aşağı, ortalama olarak bir kez Çalışma Süresi 4,5 saat onu memnun için kırdı. Iki kez operasyonel günde, araç başına’s. 15,9 milyar dolarlık cari maliyeti son bir numarası, henüz üretim aşamasına ulaştı çünkü araçlar sahip değildir. 15,9 dolar bu araç sisteminde Şimdiye kadar harcanan yerine Virgin Adaları bir 2.007 Ferrari F430 (YAŞ) milyar onu ikamet almış olabilir ve

Ohio Sınıfı Denizaltı

OhioclasssubmarinBir şey doğal olarak Devletler sonra şeyleri adlandırma konusunda pahalı olmalı.Ohio Sınıf Nükleer Denizaltı, kurşun geminin adını Bir bir Trident II SSBN Denizaltı sınıfı. Bu ne demektir bu Denizaltı, onu 155 denizci bir ekip ile görev olduğunu (Devam et, gülmek. BIZ) yaptım, bütün kendi nükleer Reaktor içeren gidin. Biz hangi tarif olmayacak bu Reaktor, korku boyutu anne bodrum katında, Denizaltı iktidara yeteneği, korumak yaşam destek sistemleri, Sudan yaşatılabilir hava üretmek için ayrı oksijen ve Deniz suyu arındırmak olan bir inşa edebilir kadar için 100 yıl. Bu sizin için ne demek? Bize bu şekilde KOYALIM. Eğer bu bebeklerin liman bırakır, bu denizde dışarı geçirdiği zamanın miktarı taşımak için sadece yiyecek miktarı sınırlıdır. Eğer yönetim kurulu tavuk vardı üzerinde bir kenara bok gibi kokan birkaç seralar ve, bu subs denizde süresiz dışında kalmak olabilir. Her ne kadar bu gemilerin 18 mil ABD maliyeti nedir? Yaklaşık 2 milyar dolar her bir. Biri bu bebekler için değiştirme maliyeti nedir? Iki katı. Bu 18 Dalgıç Sosis için toplam sekmesi Geziler-sağ hakkında 36 dolar.Ne Karşılığı satın milyar ki? Nasıl hakkında ne bıraktı Afrika kıtasının satın olabilir? Nasıl hakkında bir çift cheeseburger ve su, her gün, her kıtasında insan için, bir ay?

Nimitz Class Aircraft Carrier Sınıf Nimitz uçak gemisi

NimitzclassscarrierABD donanması Amiral Chester W. Nimitz için değil adlı ilk kullanım için 3 Mayıs 1975 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. Ohio Sınıf subs gibi bu Sinifin ilk gemisi sonra üretildiğini onun ismi verilmiştir. Hariç, her gemi sonraki USS John C. Stennis ve USS Carl Vinson Bir ABD başkanlığına seçildi. Orada 10 bu hantal sermaye gemiler 1975 yılından beri üretilen onu onunla Ohio sınıfı Denizaltı gibi kendi nükleer Reaktor, yine’s edildi. Tek fark, bu gemi dalgıç değildi, ve hava üretim gerek yoktu. Ayrıca, uzunluğu kendi muazzam boyutu (neredeyse çeyrek mil nedeniyle), onlar hakkında 5,700 kesin olarak çok daha fazla denizci, ağırlanırlar. Bu gemiler, simgeler bir süper güç olarak Amerika’nın durumu sembolik olarak selamladı, vergi mükellefi toplam filo maliyetyaklaşık 45 milyar dolar>. Bırak bu tür ne yapabilirdi ki? Her erkek, kadın, çocuk satın almak, yeterli ve Bebek Birleşik Devletleri’nde bir iPod Nano.

B2-Spirit

B-2SpiritBizim özet üzerinde nihai ürün bugün B2-Spirit bombardıman. Bu bombardıman, 21 olan mevcut değildi sadece bir bombardıman. Hayır, bu bir stealth bombardıman’s. Bu adamlar görmek gece gökyüzünde büyük Işıklar ama duyamazsınız. Bu uydu ve radar algılayamaz. Maliyet 23 milyar dolar Proje Planlama ve Tasarım. Bu doğru, bu siyah melekler hiç olmadığı kadar üretildi, bu 23 milyar dolar maliyet.

amacıyla, bugünün standartlarına içine enflasyon çarpanlarına sahip, her bombardıman uçağı üretmek için 1,3 milyar dolara mal olacağını onları üretmek için yaklaşık. Bugün hala 20 kullanmak, ve bu bombardıman Uçakları son derece sınıflandırılır, bu nedenle diyebiliriz en çok onlara bir bayan evine bir o Pimpin ‘sürmek kadar rulo isteriz olduğunu da. Bir 174 ayak kanat açıklığı ile olsa, kesinlikle driveway uygun olmazdı. Öylesine için crunch Numaraları, 21 bombardıman Uçakları, 1,3 milyar ona artı fiyatlı tasarım ve planlama içinde 23 milyar dolar, bir rakam için bizi Kabaca 50,3 milyar dolar. Ne kadar o? Hemen satın almak için Afganistan, savaş sona yeterli. Ayrıca Honduras satın kalan, yeterli bıraktı bırakıp büyük bir Orta Amerika temalı park dönüştürün.

etiket: en pahalı araçlar,pahalı savaş araçları,,askeri araçlar,en pahalı askeri araçlar,en pahalı savaş makineleri
post_views_counu Kez Görüntülendi.
fazilet kitap osmanlı

Yeni Yorumlar Kapalı.

Kategoriler

EN SON HABERLER

DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2012 Birsin Net | Bilgiye Dair… Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle